Kontakt oss

OPPEGÅRD KUNSTFORENING

post@oppegardkunstforening.no


Vi vil gjerne ha flere medlemmer; hvis du er interessert i å bli med på spennende utstillinger, reiser og foredrag kan du kontakte en av oss i styret, så ordner vi det. Kontingenten er kr. 300.- pr. år

Velkommen!



Styremedlemmer:

Lars Kleivan, styreleder: kleivanl@online.no

Brynhild Hovde, sekretær: bryhov@gmail.com

Solveig Tendal, kasserer:solveig.tendal@gmail.com

Stine Vogt, kunstnerrepresentant: Stine.Vogt@gmail.com

Inger Stensrud: instens@online.no

Kjell Kvernaas: kjell.kvernaas@kvernaas.no


Varamedlemmer

Jane Birkeborg Nyhus: jane.b.nyhus@gmail.com

Turid Kjersem: turid.kjersem@online.no

Johanne Torgersen: johanne.torgersen@takeda.com